Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 10.05.2023 19:18

10 травняя, відбулось чергове засідання  виконавчого комітету сільської ради під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ.  Перед засіданням присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок вторгнення російських окупантів.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 6 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади та прийняли відповідні рішення. Заслухавши доповідачів, члени виконкому підтримали запропоновані проекти рішень, з якими можна ознайомитися у встановлений чинним законодавством  термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного веб-сайту сільської ради у розділі "Офіційні документи" nemovycka-gromada.gov.ua/docs/.