26 квітня — День Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2023 10:21

26 квітня весь світ згадує про одну з найстрашніших трагедій та вшановує пам'ять про всіх, хто став жертвою аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця трагедія, що змінила життя мільйонів людей, стала символом боротьби людини з наслідками техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи та зневаги тоталітарного режиму до людського життя, здоров’я та безпеки.
Аварія на Чорнобильській АЕС стала величезним випробуванням для всієї України. Але ми показали свою мужність, відповідальність та солідарність.
Сьогодні ми висловлюємо нашу повагу і подяку тим, хто боровся і продовжує боротися за виправлення наслідків аварії. Нехай в серцях всіх нас завжди живе пам'ять про тих, хто пожертвував своїм життям і здоров'ям, щоб ми могли жити у безпеці й мирі.