Немовицька сільська рада інформує!

Дата: 18.04.2023 15:44

17 квітня  2023 року відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради. Комісія розглянула два важливі питання порядку денного, а саме:

- про прийняття на квартирний облік для одержання житлової площі та включення в списки на позачергове отримання жилого приміщення дитини позбавленої батьківського піклування;

- про розгляд клопотання служби у справах дітей Немовицької сільської ради щодо взяття на квартирний облік дитини-сироти та включення її в списки на позачергове отримання житлового приміщення.

Ознайомившись з матеріалами справ, житлова комісія при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради одноголосно вирішила  підготувати висновок комісії та проєкти рішення про взяття на квартирний облік дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та подати на розгляд виконавчого комітету Немовицької сільської ради.

Того ж дня, відбулось чергове засіданні комісії з питань захисту дітей при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради, де було розглянуто питання про надання дозволу органу опіки та піклування Немовицької сільської ради на вчинення правочину щодо укладання договору дарування нерухомого майна та земельної ділянки правом користування яким мають малолітні діти.  За результатом розгляду заяви комісія з питань захисту дітей при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради вважає доцільним підготувати та подати на розгляд виконавчого комітету Немовицької сільської ради проєкт рішення про надання дозволу на вчинення правочину договору дарування нерухомого майна, оскільки житлові та майнові права малолітніх дітей не буде порушено.