ЗНОВУ СУМНА ЗВІСТКА ОХОПИЛА НАШУ ГРОМАДУ

Дата: 15.02.2023 09:00

Страшна війна забрала життя ще одного нашого Героя.

У бою за незалежність України загинув Токарчук Святослав Ігорович  1994 р. н.  Герой  родом з Волині, але останні роки життя проживав у с.Немовичі.

Обірвалось молоде життя, яке тільки входило в силу та набирало обертів.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, був призваний до лав української армії та проявляючи мужність і стійкість,  пішов захищати Батьківщину.

З  січня 2023 року  став пліч-о-пліч з побратимами на захист рідної землі під Бахмутом у складі  128 гірсько - штурмової бригади. 11 лютого  під час виконання бойового завдання, внаслідок артилерійського ворожого обстрілу, земне життя Святослава навіки обірвалося.

Більше Його нема із нами, але у нашій пам’яті Святослав назавжди залишиться веселим, товариським, щирим та привітним.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Нехай Господь допоможе пережити біль непоправної втрати!

Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам'ять і слава Герою!

Герої не вмирають!