Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

Дата: 07.02.2023 11:56

06 лютого 2023 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради. На засідання виносилось ряд важливих питань, зокрема:

- про розгляд клопотання Немовицького ліцею від 26.01.2023 р. № 1-25/9 щодо проведення роз’яснювальної роботи з батьками учня 9-Б класу Х  р.н., жителя Х.

- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування на період з 06.02.2023 р. по 06.02.2024 р.

-про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування  на період з 06.02.2023 р. по 06.02.2024 р.

За результатами розгляду даних питань комісією були прийняті відповідні рішення.