Привітання до Дня Соборності України

Дата: 20.01.2023 15:56

22 січня ми святкуємо День Соборності України – день, що символізує єдність земель України та те, що ми всі – це один народ і жодні рубежі не зможуть розділити нас.

Свято Дня Соборності України засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ!

Разом із Днем Соборності України ми святкуємо ще й День Свободи. Адже, саме Свобода – наша мета і, водночас, політична й суспільна реальність, яка об'єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань.

Щиро вітаю усіх з цими надзвичайно важливими святами для нашої країни. Бажаю міцного здоров’я, твердого духу, незламної гідності, самоповаги, порозуміння й глибокої віри у гідне майбутнє рідної Батьківщини. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло та затишно!

З Днем Соборності України! Зі святом нашого національного єднання!

Немовицький сільський голова

Олександр ТРОХИМЕЦЬ