Про підсумки проведення обласного етапу конкурсу з тканепластики «Оксамитовий рай» серед учнів закладів загальної середньої освіти

Дата: 04.01.2023 11:48

Щороку навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області  проводить конкурс з тканепластики «Оксамитовий рай».

Учні Немовицької ТГ також доєдналися до участі  і показали хороший результат. Тож, відповідно до рішення журі, переможницею конкурсу, обласного етапу, стала учениця Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району ОНИСКОВЕЦЬ Анастасія (керівник Шмалюх Людмила Миколаївна), яка посіла ІІ місце та буде нагороджена дипломом.

Раді вітати з перемогою в конкурсі! Бажаємо не зупинятися на досягненому і прагнути розвиватися і пізнавати все більше. Нехай завжди розкриваються можливості. Вперед, до нових перемог!