Дата: 11.11.2022 10:29

ПОВІДОМЛЕННЯ

Увага! Відповідно до розпорядження сільського  голови від 10 листопада 2022 року № 151-од "Про скликання засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради" 16 листопада 2022 року  о 14:00 в приміщенні будинку культури с. Немовичі (вул.Центральна,) відбудеться засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради.

Орієнтовний порядок денний

1.Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради.

Інформує: Трохимець О.П.-сільський голова

2.Про погодження фінансової підтримки комунального підприємства «Благосервіс» Немовицької сільської ради.

Інформує: Крат О.В.- головний спеціаліст відділу економічного розвитку,

інвестицій та житлово-комунального господарства та документального

забезпечення організації роботи

3.Про тимчасове переведення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» с. Катеринівка комунальної власності Немовицької сільської ради

в приміщення закладу загальної середньої освіти Катеринівської початкової школи Немовицької сільської ради.

Інформує: Дорошко Т.О.-в.о. нач. відділу освіти, культури, молоді та спорту

4.Про надання дозволу на вчинення правочину.

Інформує: Примак А.С.-в.о.нач служби у справах дітей

5.Про продовження строку дії договору про патронат над дитиною.

Інформує: Примак А.-в.о.нач служби у справах дітей

6.Розгляд звернень громадян.