Конкурс дитячого малюнка «Україна без корупції»

Дата: 10.11.2022 15:27

Щорічно серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти проводиться обласний конкурс дитячого  малюнка «Україна без корупції». Метою проведення конкурсу є: формування громадянської свідомості та негативного ставлення до корупції як суспільно негативного явища; підвищення соціальної активності учнів.

У конкурсі взяли участь учні Тинненського, Немовицького і Зносицького ліцеїв Немовицької сільської ради та пройшли І етап конкурсу (відбірковий), їх роботи буде подано  у Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів, для участі у ІІ обласному етапі (16 по 30 листопада 2022 року). Переможці  обласного конкурсу дитячого  малюнка «Україна без корупції» будуть нагороджені дипломами.