Щодо стабілізації електропостачання

Дата: 29.10.2022 13:55

Голова Рівненської ОДА (ОВД) Віталій Коваль інформує що, вдалося стабілізувати енергетичні системи Рівненщини.
Це означає, що анонсовані на вихідні планові відключення електроенергії - відміняються. Рівнеобленерго подаватиме її  населенню без обмежень.
Це відбуватиметься в тестовому режимі упродовж двох днів. Після чого проаналізуємо, чи вдається нам забезпечити стабільне енергопостачання надалі. В тому числі в освітніх закладах області, аби не змінювати часовий формат офлайн навчання.
Але можливість незапланованих аварійних відключень все ж зберігається. Не забувайте про ощадливе використання електроенергії. І дякую кожному, хто дослухався і в цей складний період  використовував її економно.
Окремо щира подяка кожному працівнику Рівнеобленерго та Укренерго за щоденну цілодобову працю. Ви наші герої енергетичного фронту.
І пам’ятайте, світло завжди перемагає темряву. Слава Україні!