Озброєний - значить захищений!

Дата: 24.10.2022 16:20

Шановні жителі Немовицької громади!

У зв’язку з агресією російської федерації високий ризик радіаційної аварії з викидом (розливом) радіактивних речовин. Основні мішені ураження є органи дихання, шкіра та щитовидна залоза. Тому, Немовицька сільська рада подбала про кожного жителя нашої громади, закупивши захисну маску-респіратор фільтруючу FFP з клапаном у кількості 11700 шт.

Респіратор FFP3 надійно захищає органи дихання від небезпечних хімічних речовин: дрібнодисперсних твердих і рідких аерозолів (пил, дим, туман); від радіонуклідів, від бактерій туберкульозу; повітряно-крапельних інфекцій та вірусів. Можна використовувати до 8 год.
Респіратори класу FFP3 рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) та МОЗ України!

Зверніться в АЗПСМ с.Тинне, АЗПСМ с.Немовичі, ФаП с.Зносичі для отримання респіраторів та препарату Калію Йодиду. Подбайте про себе та своїх близьких!