Засідання сесії Немовицької сільської ради

Дата: 11.10.2022 15:14

ПОВІДОМЛЕННЯ

14 жовтня 2022 року о 12 год 00 хв. у приміщенні  Будинку культури с. Немовичі (вул.Центральна, 8) відбудеться  засідання  тридцять шостої сесії Немовицької  сільської ради.

Засідання постійних комісій відбудеться перед засіданням сесії.

1. Про затвердження порядку денного тридять шостої сесії Немовицької сільської ради.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

2. Депутатські запити.

Інформує: Колядко М.І-секретар сільської ради

3. Про затвердження договору оренди приміщення для здійснення освітнього процесу Немовицьким ліцеєм Немовицької сільської ради Сарненського району  Рівненської області з релігійною організацією «Релігійна громада помісної церкви Християн Віри  Євангелівської п’ятидесятників с. Немовичі  Сарненського району».

Інформує: Дорошко Т.О. – в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту

4. Про передачу комунального майна Немовицької сільської ради в господарське відання та на баланс КНП «Немовицький ЦПМСД» Немовицької сільської ради

Інформує: Крат О.В.- головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи

5. Про внесення змін, затвердження структури та чисельності виконавчого апарату і виконавчих органів Немовицької сільської ради

на 2023 рік

Інформує: Азізова Т.А. - начальник відділу юридичного, кадрового забезпечення,

мобілізаційної роботи та реєстрації

6. Про затвердження заступника з питань діяльності виконавчих органів сільської ради.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

7. Про скасування рішення № 1236 від 30 серпня 2022 «Про визнання таким, що втратило чинність рішення сесії Немовицької сільської ради від 20 липня 2021 року № 651 «Про звільнення від сплати земельного податку Днржавне підприємство «Підприємство кримінально-виконавчої служби України ( № 46) на 2022 рік.

Інформує: Оленіч Л.І.- провідний спеціаліст фінансового відділу

8. Про внесення змін до Регламенту Немовицької сільської ради

Інформує: Колядко М.І-секретар сільської ради

9. Про розгляд заяви гр. Лазарця Олександра Адамовича щодо припинення права користування земельними ділянками.

Інформує: Кичан О.І. – спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин

10. Розгляд заяви гр. Шпак Любові Василівни про скасування рішення Немовицької сільської ради № 467 від 18.05.2010 року.

Інформує: Кичан О.І. – спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин

11. Про надання дозволу гр. Болтрик Мирославі Сергіївні на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Інформує: Кичан О.І. – спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років ПрАТ «Рівнеобленерго» площею 0,0026 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії в межах с. Немовичі вул. Нова.

Інформує: Кичан О.І. – спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин

13. Про надання в оренду СГ ТзОВ «ДАК» земельної ділянки площею 5,9577 га під господарськими будівлями та дворами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Інформує: Кичан О.І. – спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин

14. Про надання в оренду СГПП «Случ» земельної ділянки площею 8.6093 га під господарськими будівлями та дворами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Інформує: Кичан О.І. – спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ДП «Сарненське лісове господарство».

Інформує: Кичан О.І. – спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин

16. Розгляд заяви гр. Заблоцької Людмили Вікторівни про скасування рішення Немовицької сільської ради №2147 від 16.09.2020 року у зв’язку з добровільною відмовою від земельної ділянки.