Засідання сесії Немовицької сільської ради

Дата: 25.08.2022 18:25

30 серпня 2022 о 12 год 00 хв. у приміщенні  Будинку культури с. Немовичі (вул.Центральна, 8) відбудеться  засідання  тридцять четвертої сесії Немовицької  сільської ради.

Засідання постійних комісій відбудеться перед засіданням сесій.

Орієнтовний порядок денний:

1.Про затвердження порядку денного засідання тридцять  четвертої сесії Немовицької сільської ради

Інформує Трохимець О.П.-сільський голова

2. Про фінансову автономію закладів освіти Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області. Т.І.

Інформує: Сівач Т.І .- в.о. начальника відділу юридичного, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та реєстрації

3. Про внесення змін до штатних розписів закладів загальної освіти та комунальної установи Немовицький інклюзивно-ресурсний центр Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

4. Про внесення змін до штатних розписів закладів дошкільної освіти Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Інформує: Дорошко Т.О. - в.о. начальника відділ освіти, культури, молоді та спорту

5. Про внесення змін до штатних розписів закладів загальної освіти Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

6. Про прийняття індивідуально визначеного майна із комунальної власності Сарненської міської територіальної громади у комунальну власність Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Інформує: Потапович С.П. – начальник відділу соціального захисту

7. Про відміну рішення сесії Немовицької сільської ради від 20 липня 2021 року №651 «Про звільнення від сплати земельного податку Державне підприємство «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№46)» на 2022 рік».

Інформує: Колядко М.І. – секретар сільської ради

8. Про створення добровільної пожежної  команди на території Немовицької  сільської територіальної громади

Інформує: Колядко М.І. – секретар сільської ради

9.Про передачу в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» земельної ділянки площею 0,0039 га.

Інформує: Кичан О.І. – в.о. начальника відділу земельних відносин

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування ДП «Сарненське лісове господарство» загальною площею 1228,8075 га за межами населених пунктів на території Немовицької сільської ради.

Інформує: Кичан О.І. – в.о. начальника відділу земельних відносин

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» в межах с. Зносичі.

Інформує: Кичан О.І. – в.о. начальника відділу земельних відносин

12. Про надання дозволу на внесення змін до містобудівної документації «Детальний план території масиву індивідуальної житлової забудови «Придорожній».

Інформує: Кичан О.І. – в.о. начальника відділу земельних відносин

13. Про скасування рішення сесії  Немовицької сільської ради від 28.09.2021р. №769 «Про погодження ТОВ «РАМЕДАС Україна» права користування комунальним майном Немовицької сільської ради до моменту укладення договорів оренди».

Інфорормує: Крат О.В. - головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи