Зносицький "Маяк" — переможець турніру з міні-футболу

Дата: 15.08.2022 11:16
Кількість переглядів: 287

Фото без опису

14 серпня на футбольних майданчиках "Сарни-Арена" відбувся міні-футбольний турнір, присвячений до Дня молоді. У змаганнях взяли участь 11 команд з Сарненського району.

У відкритті турніру взяли участь народний депутат України Сергій Євтушок та голова Сарненської районної асоціації футболу Віталій Питель.

Згідно з результатами жеребкування команди були розподілені на три групи. Переможці груп та одна краща команда, яка посіла друге місце, виходили у півфінал.

Зносицький "Маяк" потрапив до групи "Б". За підсумками групових ігор команда зайняла друге місце, перемігши команди "Случ" Тинне (10:0) та "Олімп" Сарни (2:1) та поступившись сарненському "Фавориту" (0:1).

У півфіналі маяківці здолав футболістів із Короста з рахунком 5-1.

У фінальній грі Маяк знову зустрівся із Фаворитом. В основний час команди переможця не виявили. Футболісти із Зносичі вели з рахунком 1:0, але під кінець матчу пропустили гол, тому переможець турніру визначався у серії післяматчевих пенальті, де вдача була на стороні Маяка (4:2).

Нападник команди Вакулко Роман був нагороджений в особистій номінації як кращий гравець турніру.

Футболісти зі Зносич присвятили перемогу Михайлу Леончуку, колишньому гравцю команди, який 30 червня віддав своє життя, захищаючи Батьківщину.