Працюємо на волонтерському фронті

Дата: 09.06.2022 17:22

З перших днів війни мешканці Немовицької територіальної громади розпочали активну роботу з допомоги нашим бійцям на фронті, підрозділам територіальної оборони, переселенцям та жителям постраждалих регіонів України.

У кожному населеному пункті сформувався потужний волонтерський штаб, який не припиняє свою роботу ні на день. За період війни було виготовлено велику кількість тушонок, каш, вареників, котлет, булочок, печива та ін. Зібрано та відправлено продуктові пакети для постраждалих областей. Також ми всією громадою збирали кошти на купівлю автомобіля, дрона, тепловізорів, які допомагають нашим хлопцям нести службу у гарячих точках війни.

Дякуємо всім волонтерам за їх невтомну працю. Сьогодні Ви потужна армія України, яка робить все можливе, щоб наблизити нашу перемогу. Ви є надійним тилом і опорою.

Дякуємо усім підприємцям громади, які долучаються до доброї справи і допомагають усім чим можуть.

Дякуємо керівникам всіх релігійних громад, що є на нашій території, які організовують збір і доставку вантажів.

Дякуємо керівникам закладів освіти, культури, які перетворили свої школи, садочки, будинки культури на волонтерські центи.

Особлива подяка тим хлопцям, які доставляють зібрану допомогу до місця призначення. Вони є безстрашними, бо часто ці поїздки є ризикованими для їхнього життя.

Масштаби волонтерської завзятості жителів Немовицької громади справді вражають. Велика вдячність їм за це. З таким надійним тилом Перемога буде за нами!