Щодо проведення планових ремонтних робіт доріг

Дата: 24.05.2022 15:30

Війна внесла свої корективи у роботу різних галузей нашого регіону та всієї країни в цілому. Не виключення й дорожня галузь. Ремонт доріг – пріоритетний напрямок розвитку нашої територіальної громади. У кожному населеному пункті є проблемні дороги, які  потребують ремонту та догляду.

Нажаль, у цьому році плановий весняний ремонт доріг Немовицької сільської ради з відомих усім нам причин відтермінувався.

На минулому тижні завершилися роботи по поточному ремонту проблемних ділянок вуличних доріг без твердого покриття та доріг з білощебеневим покриттям, а саме завезення ям щебенево-відсівною сумішшю на дорогах у селах Тинне та Гута-Перейма. Це стало можливим завдяки тому, що суміш була закуплена завчасно, а саме у кінці 2021 року, оскільки на даний час закупівлі сільською радою товарів, робіт і послуг суттєво обмежені.

На даний час продовжуються роботи з ремонту вуличних доріг по населених пунктах громади, зокрема проводяться роботи із грейдерування.

Станом на сьогодні завершено грейдерування доріг у селі Тинне, продовжуються роботи у селі Зносичі та з подальшим переміщенням у села Немовичі, Катеринівка та Гута-Перейма.

Висловлюємо щиру вдячність всім небайдужим місцевим жителям громади, які долучилися та долучаються до проведення ремонтних робіт у нашій громаді та просимо всіх жителів громади віднестися з розумінням до ситуації з дорогами, оскільки на сьогоднішній день суттєво обмежені проплати, що не дозволяють в повному обсязі закупити матеріали для ремонту та оплатити послуги. Ми робимо усе можливе для вирішення даної проблеми.