Про онлайн-нараду вчителів початкових класів Тинненського ліцею з фахівцями РОІППО

Дата: 23.05.2022 10:40

20 травня відбулося спільне засідання методичних об’єднань вчителів початкових класів, вихователів ГПД та вчителів індивідуального та інклюзивного навчання Тинненського ліцею Немовицької сільської ради. Разом з тим, було проведено онлайн-зустріч з фахівцями Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Колеги надали інформацію з ряду важливих питань:

????оцінювання учнів в умовах воєнного часу;

О. М. ЛЮТКО, заступник директора РОІППО з науково-методичної роботи

????зарахування до 1 класу учнів з особливими освітніми потребами; організація освітнього процесу;

Т.В.АБРАМОВИЧ, методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти РОІППО

???? оцінювання учнів початкових класів, оформлення свідоцтв про закінчення початкової освіти;

В.М.САЛТИШЕВА, завідувач кабінету дошкільної початкової та спеціальної освіти

???? реалізації регіонального інноваційного освітнього проєкту «Методична система В. О. Сухомлинського в НУШ»;

Л. В. Климко, методист кабінету освітнього адміністрування РОІППО.

Педагогічний колекти Тинненського ліцею висловлю вдячність колегам з інституту післядипломної освіти за участь в засіданні і сподівається, що подальша співпраця буде такою ж плідною та перспективною.