Комплекти телемедичного обладнання

Дата: 11.12.2021 09:00

КНП "Немовицький ЦПМСД" отримали   4(чотири) комплекти телемедичного обладнання у вартістю 387 тис.грн., закупленого за рахунок коштів виділених з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості, а також субвенції з місцевого бюджету.Завдяки даному обладнанню лікар зможе безпосередньо проконсультуватися щодо тактики введення хворих з лікарями інших закладів охорони здоров'я нашої країни.
Комплекти телемедичного обладнання розділені між амбулаторіями КНП "Немовицький ЦПМСД",де безпосередньо працюють лікарі ,які пройшли навчання по даному обладнанні.В майбутньому один комплект буде переданий в новостворену амбулаторію с.Зносичі.
Спільними зусиллями ми покращуємо нашу матеріально-технічну базу для якісного надання медичних послуг.