Перше засідання робочої групи по розробленню Стратегії розвитку

Дата: 04.11.2021 09:00

03 листопада 2021 року відбулося перше засідання робочої групи по розробленню Стратегії розвитку Немовицької громади

У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією в країні та нашій громаді зокрема засідання відбувалося в онлайн-форматі.

Під час робочої зустрічі сільський голова Олександр Трохимець привітав учасників та висловив сподівання на плідну працю. У засіданні, крім членів робочої групи, взяли участь експерти з Асоціації «ОТГ Рівненщини» Василь  Туз та Тарас  Микитин. Було представлено Соціально-економічний аналіз нашої громади та результати опитування жителів громади, які можна переглянути за посиланням.

Соціально-економічний аналіз Немовицької громади

Результати опитування

Також кожен учасник отримав «домашнє завдання» – з власних міркувань сформулювати та написати три сильні сторони нашої громади, три слабкі сторони нашої громади, три можливості для нашої громади та три загрози. Ці дані необхідні для SWOT-аналізу. (Strengths – сильні, Weaknesses – слабкі сторони громади; Opportunities – можливості, Threats – загрози в процесі розвитку громади).

Крім членів робочої групи, кожен житель громади може долучитися до проведення SWOT-аналізу. Чим більше думок, тим реальніший результат. Запрошуємо всіх бажаючих до активної участі та подання власних думок щодо сильних і слабких сторін нашої громади та можливостей і загроз розвитку громади.

Всі матеріали можна подати до 08 листопада на електронну адресу відділу економічного розвитку громади: nemovychi_investycij@ukr.net