До уваги незайнятого населення! Рівненська область з 26 жовтня 2021 року віднесена до «червоного» рівня епідемічної небезпеки

Дата: 26.10.2021 09:26

У Сарненському районному центрі зайнятості реєстрація, перереєстрація безробітних, які не мають сертифікату про вакцинацію або довідки про негативний результат тесту на наявність вірусу SARS-CoV-2, здійснюється лише через портал «Дія».

Реєстрація, перереєстрація безробітних, які мають сертифікат про вакцинацію або довідку про негативний результат тесту на наявність вірусу SARS-CoV-2, проводиться в приміщенні центру зайнятості з обов’язковим пред’явленням сертифікату або довідки.

Обслуговування роботодавців та зареєстрованих безробітних здійснюється засобами дистанційної комунікації

Телефони для довідок:

2-10-73 (для безробітних),

2-23-91 (для роботодавців)

Довідки про те, що особа не перебуває на обліку в центрах зайнятості України можа замовити за номером  телефону  (03655) 2 10 73