З Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 16:14

Синьо-жовтий прапор – це наш священний оберіг, символ єдності та непереможності нашого народу. Український стяг уособлює наш соціальний дух та незламність волі. Це символ нашої незалежності, соборності, спільності ідеалів, цінностей, помислів і справ. Це жива історична память народу. Мить, коли піднімається державний прапор України і звучить гімн – це момент піднесення, який сповнює серця кожного з нас гордістю за рідну країну. Під синьо-жовтим знаменом українці творили державу, здобували славу своїй Батьківщині, виборювали свободу і сьогодні відстоюють незалежність країни. Його кольори є кольорами нашої землі, а сам прапор – втіленням наших звитяг. І сьогодні, 23 серпня, в День Державного Прапора, у всіх селах громади, з самого ранку урочисто підняли державні прапори. З нагоди свята присутніх привітали старости сіл та голова сільської ради.

Тож, нехай сьогодні, в День Державного Прапора, у всіх українських оселях постане синьо-жовтий стяг. Шануймо та оберігаймо свій національний прапор. Прищеплюймо любов до нього дітям і онукам.