В Тинному відзначили День села та 30 річницю незалежності України

Дата: 23.08.2021 15:35

Кожне село має свою давню історію. Не виключенням є і Тинне. Історія його багата й цікава. Тут традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління. Святкування Дня села – це гарна традиція, своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Усі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням.

Цьогоріч свято співпало і з 30-ю річницею Незалежності України. Тому день видався насичений різноманітними заходами.

Всіх присутніх зі святом привітали Немовицький сільський голова Олександр Трохимець, староста села Тинне – Олександр Омельковець, староста села Зносичі – Галина Барановська. З нагоди Дня Незалежності грамотами голови були нагороджені активі, ініціативні, віддані своїй справі жителі громади.

В цей чудовий день також відзначили наймолодшого та найстаршого жителів Тинного, привітали сімї з річницями золотого та срібного весілля.

Для своїх земляків та гостей свята працівники та аматори Тинненнського, Зносицького, Немовицького будинків культури подарували святковий концерт.

Мелодійні пісні, запальні танці, музика, чарівні ведучі – всі намагалися показати свої найкращі таланти та дарували присутнім своє тепло й посмішки.

Протягом всього дня проходили різноманітні спортивні змагання. Козак Сашко проводив козацькі забави, до яких долучилися як діти, так і дорослі.

На святі смачно пахло кулішем, звідусіль лунав сміх дітей, які стрибали на батутах.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання.

Чудовим сюрпризом для жителів та гостей села стали запрошені гості – гурт «ТОШОНАДО» та Сашко Невже.

Святковий захід видався урочистим та веселим, сповненим посмішками, гумором та позитивними емоціями.

Нехай і надалі село процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку!