Відбувся святковий концерт для медичних праціників

Дата: 22.06.2021 10:51

18 червня, напередодні Дня медичного працівника, який ми відзначаємо третьої неділі червня, відбувся святковий концерт для представників медичної галузі.

Слова глибокої подяки на адресу наших медичних працівників та найкращі побажання лунали від сільського голови Олександра Трохимця, заступника сільського голови Сергія Мички, та головного лікаря Людмили Генько.

З нагоди Дня медичного працівника за високий професіоналізм, відданість справі найкращих працівників медичної галузі нагородили грамотами сільського голови, а також грамотами Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації.

Творчі колективи закладів культури подарували свої вокальні та хореографічні номери, чим створили святковий настрій для присутніх.