Привітання зі святом

Дата: 01.06.2021 12:01

Щороку, в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей та Всесвітній день батьків. Обидва свята націлені на те, щоб нагадати про загальнолюдські цінності, захистити і утвердити ці пріоритети як основу міцної та здорової сім’ї.

В дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, тож і ми дорослі маємо робити все можливе, аби їх дитинство було щасливим, а дитячі мрії стали дійсністю. Сьогодні й кожного наступного дня ми повинні всебічно підтримувати в кожній дитині її здібності, а розвивати особистість – святий обов’язок кожного з нас.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

Шановні батьки! Бажаю вам батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей – дітей України!

З повагою,

Немовицький сільський голова                                                        Олександр ТРОХИМЕЦЬ