Конкурс "Талановита Україна"

Дата: 11.05.2021 16:16

Протягом травня місяця Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проводить обласний заочний конкурс драматичних та лялькових колективів «ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА» серед учнів закладів освіти. Метою якого є: виявлення талановитих дітей засобами театрального мистецтва; розвиток та вдосконалення навичок акторської майстерності; підвищення рівня режисерської постановки; надання учнівській молоді можливості продемонструвати свої здібності.

З 13 квітня 2021 року було оголошено про конкурс серед закладів загальної середньої освіти Немовицької територіальної громади. Заявки приймалися до 30 квітня. Зносицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів єдина представила свою роботу. Підготовлена вистава драм-гуртка «Креатив» Зносицької школи відповідає всім критеріям положення і за рішенням конкурсної комісії представить нашу громаду на обласному етапі. Тож, бажаємо нашим юним учасникам високого результату й подальшого розвитку в театральному мистецтві.