З Днем памяті та примирення і Днем перемоги!!!

Дата: 07.05.2021 16:06

8-9 травня – це дні, які уособлюють в собі героїзм, ратну працю ветеранів війни та вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

І наш обов’язок гідно вшанувати подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу в Другій світовій війні, висловити повагу усім борцям, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

Схилимо голови перед сивочолими ветеранами, яких з плином часу лишилось дуже мало. Схилимо голови й перед тими, хто загинув, захищав і нині захищає Україну на сході. Земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн, будував і відроджував рідну землю, матерям, які так і не дочекалися своїх синів із фронту.

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро.

З повагою,

сільський голова                                                             Олексадр ТРОХИМЕЦЬ