A A A K K K
для людей із порушенням зору
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Дата: 29.04.2021 11:28
Кількість переглядів: 523

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України.


Відповідно до постанови, до 1 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для вибору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме АТ «Укрпошта». За місцем фактичного проживання з 1 вересня 2021 року отримуватимуть пенсії та грошову допомогу:
особи з інвалідністю І групи;
особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні досамообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;
особи, які досягли 80-річного віку;
одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, тадопомоги на догляд.
Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через організацію, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк з числа уповноважених.
Інші категорії пенсіонерів, які на сьогодні отримують виплати у відділеннях АТ «Укрпошта» або з доставкою додому листоношами, до 1 вересня 2021 року повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати пенсій з переліку:
АТ КБ «Приватбанк»
АТ «Державний ощадний банк України»
АТ «Райффайзен Банк Аваль»
АТ «Креді Агріколь Банк»
АТ « Альфа-Банк»
АТ «ПУМБ»
АТ «УкрСиббанк»
АТ АКБ «Львів»
ПАТ АБ «Укргазбанк»
АТ «Кредобанк»
АТ «ТАСкомбанк»

АТ «Укрексімбанк»
АТ «Полтава-банк»
АТ «Ідея Банк»
ПАТ КБ «Акордбанк»

У разі, якщо до визначеного терміну громадяни не зроблять вибір, виплата пенсій кожному з таких одержувачів з 1 вересня 2021 року здійснюватиметься через поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», який буде відкритий за зверненням органу Пенсійного фонду України, про що одержувача буде проінформовано. Громадяни можуть будь-коли змінити уповноважений банк за власним бажанням.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень