Участь в обласному конкурсі "Лірики природи"

Дата: 09.04.2021 12:25

01-02 квітня 2021 року комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради провів в дистанційному форматі обласний етап (відбірковий) Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи». Це відкритий мистецький захід, що проводиться з метою підтримки талановитих та обдарованих вихованців творчих учнівських об’єднань, забезпечення їх участі у культурно-мистецьких заходах, розвитку творчих здібностей.

У Фестивалі взяли участь учні (вихованці) та учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад Рівненської області у трьох вікових категоріях. Учасники Фестивалю представили 99 конкурсних виступів. Серед яких і представники Немовицької територіальної громади. Хореографічний гурток «Юність» Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у складі: ПАНАСЮК Дарини, ФЕДЧУК Ольги, ВЄТРОВОЇ Катерини, ВАКУЛКО Аліни, ЛОБАСЮК Таміли (керівник ФЕДЧУК Віталіна) вибороли І місце, а хореографічний колектив «Світанок» Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник СМОЛЯК Тетяна) посили ІІІ місце. У номінації вокал ІІІ місце отримали вихованці вокального колективу «Зірочки», гуртка вокалу «Симфонія» Тинненської загальноосвітньої школи І ступеня (керівник БУЛЕЙКО Тетяна).

Вітаємо наших учасників, та бажаємо наполегливо розвивати свої таланти і ніколи не зупинятись на досягнутому.