Конкурс на відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення оцінки земельної ділянки

Дата: 01.04.2021 09:16

Немовицька сільська рада оголошує конкурс на відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення оцінки земельної ділянки, кадастровим номером: 5625485400:11:001:0059, площею 0,4775 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд, підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка перебуває в комунальній власності Немовицької сільської ради та розташована за адресою: с. Немовичі, вул. Хміль, 5А.

Для участі у конкурсі необхідно подати підтвердні документи:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (зразок на офіційному сайті);

- копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку;

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів).

Конкурсна пропозиція подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни та строку виконання робіт, калькуляції витрат.

Прийняття пропозицій припиняється за 4 дні до дати оголошення конкурсу.

Конкурс буде проведено 16 квітня 2021 року о 10:00 годині у приміщенні Немовицької сільської ради (с. Немовичі, вул. Центральна,4)

Зацікавлених осіб за додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном 97-2-20 або безпосередньо до Немовицької сільської ради.

Заява на участь у конкурсі