25 лютого - День народження Лесі Українки

Дата: 25.02.2021 12:21

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.

Леся Українка — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок - вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.

З метою належного вшанування імені всесвітньо відомої української письменниці Лесі Українки та відзначення 150-річчя від дня її народження, впродовж 2021 року в Україні відбудеться низка заходів на державному рівні. Також у Немовицькій територіальній громаді проходять заходи у закладах культури, бібліотеках, школах. Відбуваються конкурси читців поезії Лесі Українки, літературні години, уроки, виставки, онлайн-презентації та ін.