Про онлайн-засідання Ради старшокласників

Дата: 30.10.2020 11:45

Инструкция по подключению к видеоконференцсвязи Google Meet - РНТБ

29 жовтня 2020 р. відбулося онлайн-засідання учнів Ради старшокласників «Лідер» Немовицької сільської ради. Метою засідання був розвиток соціальної та організаторської активності учнівської молоді, обговорення нового складу Ради старшокласників та представлення подальшого плану роботи. На засіданні голова Ради старшокласників, учениця Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., Ветрова Віталіна,  прозвітувала про роботу ради за минулий навчальний рік. Крім цього було представлено новий склад центрів Ради старшокласників, оголошено завдання, які вони будуть виконувати та закріплено координаторів за кожним центром. Останнім питанням було представлення та обговорення плану роботи на поточний рік. Лідери обговорили та вказали свої пропозиції щодо проведення акцій та заходів до тематичних тижнів, місячників та знаменних дат.

Крім того, протягом осінніх канікул в закладах освіти Немовицької сільської ради згідно плану роботи міжшкільної методичної ради та з метою удосконалення методичної та професійної майстерності педагогів в режимі онлайн відбулися засідання міжшкільних методичних об’єднань вчителів іноземної мови, математики і фізики, предметів художньо-естетичного циклу, інформатики, початкових класів тощо.