День туризму

Дата: 28.09.2020 10:02

Щорічно, 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. З метою популяризації та розвитку дитячого туризму, формування в молоді активної життєвої позиції, виховання моральних якостей особистості: взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості і дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, почуття відповідальності, вчителями фізичного виховання шкіл громади було організовано ряд цікавих заходів.

Для учнів 1-4 класів експрес-гру «Подорожуємо разом», станції: ПМД, влучний стрілець, складання рюкзака, правила дорожнього руху, пісня у поході, «Похід (намет), смуга перешкод, рятувальник - де діти змогли показати свою кмітливість, вправність, таваристкість та колективізм.

Для учнів 5-6 класів: велоестафета, об'їзд фішок, переїзд через перешкоду, переїзд під перекладиною, вісімка.

За результатами змагань було визначено переможців та нагороджено грамотами шкіл.

На старт у змаганнях зі спортивного орієнтування вийшли учні 7-8 класів. Даний квест дуже сподобався здобувачам освіти.

Учням 9-11 класів вдалося позмагатися у вправності, спритності в заході під назвою "Спортивний туризм. Смуга перешкод". Декотрі з них, вже мали можливість брати участь у спортивних змаганнях районного рівня та серед команд ОТГ.

Тож, бажаємо нашим юним туристам енергії, сили духу та перемог у майбутніх змаганнях.