Всесвітній день прибирання «WORLD CLEANUP DAY»

Дата: 31.08.2020 09:00

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It, World» організовує проведення щорічно в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day».

У 2020 році заплановано проведення традиційної Акції 19 вересня 2020 року о 10:00 в усіх регіонах України з дотриманням відповідних карантинних норм та обмежень.

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує три форми участі:

• Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.
  • Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля.
  • Цифрове очищення. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.