Президент присвоїв звання «Мати-героїня» сімом жінкам з Немовицької ОТГ

Дата: 23.07.2020 15:21

7 грудня 2019 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ №893/2019 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку відзначено сім жінок з Немовицької громади.

23 липня 2020 року почесне звання отримали матері, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, а саме: Ошурко Лариса Володимирівна, Пиліпака Валентина Федорівна, Коток Наталія Володимирівна, Мініна Наталія Петрівна (всі з с. Тинне), Тищук Алла Василівна, Боротюк Людмила Володимирівна (всі з с. Зносичі ), Баранова Тетяна Михайлівна (с. Немовичі). Заслужені нагороди та квіти матерям-героїням, після щирих привітань, вручали голова Немовицької сільської ради Віктор Савчин, голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, його перша заступниця Людмила Мариніна.

Працівники Немовицького будинку культури, де відбувалося вручення, подарували музичні вітання усім присутнім на заході.