Увага! Фотоконкурс

Дата: 10.06.2020 09:19

З нагоди відзначення Дня молоді оголошуємо фотоконкурс

«Щаслива молодість».

Умови участі у конкурсі:

1. Ви маєте мешкати на території Немовицької ОТГ. Вік учасників – від 14 до 35 років.

2. Зробіть або оберіть з архіву фото, на якому зображений щасливий момент вашого життя.

3. Надішліть це фото нам, обов'язково вказавши у повідомленні своє ім'я, прізвище, населений пункт та номер телефону. Один учасник – одне фото.

Як визначимо переможців:

Світлини публікуватимуться у групі ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА З ПИТАНЬ СІМЇ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НЕМОВИЦЬКОЇ С/Р в мережі "Facebook". Переможець, визначиться за найбільшою кількістю лайків та отримає цінний подарунок.

Конкурс триватиме з 10 по 26 червня 2020 р. Голосування завершиться о 13.00 год. 26 червня. І вже до кінця дня буде відомо імя переможця.

Куди можна надсилати фото:

- на електронну пошту: osvita.nemovychi@ukr.net

- на Viber за номером: 0969666363

Чекаємо на круті світлини та нехай щастить!