День захисту дітей відсвяткують онлайн-концертом

Дата: 29.05.2020 11:39

1 червня о 12:00, відбудеться онлайн-концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, організований за підтримки Міністерства соціальної політики та проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні».

???? Хто візьме участь в онлайн-концерті: Наталія Могилевська, Zlata Ognevich / Злата Огневич, гурт B&B Project, фіналіст шоу "Голос країни" Сергій Асафатов, Роман Тельп, Ірина Риженко!

? Початок концерту о 12:00! А після концерту буде ще дуже багато чого цікавого ????

???? ДЕ ДИВИТИСЬ: онлайн-концерт о 12:00 буде на Фейсбук сторінці Мінсоцполітики та Social Rights UA

???? Приєднуйтесь та вмикайте 1.06.2020 о 12:00