24 квітня 2020 року, розблоковано в’їзд та виїзд до с.Тинне на Сарненщині

Дата: 25.04.2020 08:49

У селі Тинне Сарненського району припинили діяти КПП, що були встановлені через спалах коронавірусу.

На позачергових засіданнях комісій ТЕБ та НС Рівненської області та Сарненського району було вирішено з 9.00 24.04.2020 зняти контрольно-пропускні пункти в с.Тинне, так як минуло 14 діб з дня останньої госпіталізації жителів даного населеного пункту. У селі Тинне були зафіксовані перші випадки COVID-19 на Рівненщині. Село знаходиться в ізоляції з 27 березня 2020 року.

Всього з початку пандемії у Тинному зафіксовано 16 випадків коронавірусу. З них 14 госпіталізовано, п’ятеро людей померло. Вже одужало семеро людей, двоє продовжують лікуватися в інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ. Також під наглядом сімейного лікаря перебуває двоє вагітних, перший тест перед випискою вже показав негативний результат.