Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Актуальна інформація щодо ЗНО-2020

Дата: 11.09.2019 15:08
Кількість переглядів: 455

Фото без опису

Шановні освітяни, учні, 11-х класів закладів

ЗСО, батьки учнів!

 

Враховуючи значні зміни, що стосуються організації та проведення у 2020 та 2021 роках ЗНО та моніторингових досліджень якості освіти, зокрема PISA-2021, значну кількість осіб, яка потребує оперативного донесення всієї інформації, коментарів, обміну думок, консультацій щодо умов, формату проведення ЗНО, було прийнято рішення про створення на порталі «Освіта Рівненщини» у розділі «Загальний форум» актуальних тем (ЗНО, ДПА, моніторинг якості освіти), доступ до яких би мали не лише зареєстровані користувачі (вчителі, педагоги, адміністрація закладів освіти тощо), а й учні, їх батьки, широке коло громадськості.

Отримувати інформацію можна за вказаним гіперпосиланням http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ або www.rivneosvita.org.ua, вибравши у розділі «Спілкування» підрозділ «Загальний форум», на якому розміщено 11 тем, що стосуються ЗНО, ДПА та моніторингу якості освіти:

 1.  Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році,
 2. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування,
 3.  ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році,
 4. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році,
 5. ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а.,
 6. ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі,
 7. Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження якості освіти PISA-2021,
 8. Експертиза якості освіти: апробація тестових завдань для наповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти,
 9. ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році,
 10. Моніторинг якості освіти від УЦОЯО: СЕРТИФІКАЦІЯ педагогічних працівників,
 11. МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ: національне моніторингове дослідження якості початкової освіти,
 12. ЗНО для ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ із МОВИ НАВЧАННЯ (із 2020 року)

Оскільки це ФОРУМ, то відвідувачі можуть задавати запитання та оперативно отримувати на них відповіді. Окрім цього кожна тема має кнопку «Підписатися» (її бачать лише зареєстровані та авторизовані користувачі), якщо натиснете на цю кнопку, то Ви автоматично будете отримувати сповіщення про появу новин у даній темі. Форуми ведуть працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО.

Тепер дещо детальніше.

ТЕМА № 1. Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році

У цій темі розміщується загальна інформація щодо вступної кампанії у 2020 році, умов прийому до вищих навчальних закладів (загальні), порядок рейтингового відбору абітурієнтів у 2020 році тощо.

Просимо звернути увагу, що у 2020 році абітурієнти під час реєстрації на ЗНО будуть встановлювати пріоритетність обраних ВНЗ так, як це було у 2015 – 2019 роках.

Перелік вступних іспитів абітурієнт дізнається у приймальній комісії ВНЗ, коли ознайомлюється із його Умовами прийому.

ТЕМА № 2. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування

У даному розділі форуму розміщено гіперпосилання на базу ВИКОРИСТАНИХ тестових завдань Українського центру оцінювання якості освіти.

Хочемо наголосити на тому, що ДАНЕ ОН-ЛАЙН ТЕСТУВАННЯ ЗАДУМАНЕ ТА УКЛАДЕНЕ ЗУСИЛЛЯМИ ПРАЦІВНИКІВ ЛЬВІВСЬКОГО РЦОЯО ВИКЛЮЧНО НА ДОБРОВІЛЬНИХ ЗАСАДАХ і ВИКЛЮЧНО ТИМИ ЗАВДАННЯМИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЬ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ!!! 

Для того, щоб перевірити свої знання з тих предметів, які виносяться на ЗНО у 2020 році, успішно підготуватись до ДПА-2020 у форматі ЗНО-2020, спробувати свої сили у виконанні тестових технологій, пропонуємо всім відвідувачам даного форуму скористатись ГІПЕРПОСИЛАННЯМ НА ЦЕЙ БАНК ЗАВДАНЬ.

Дані тестові завдання рекомендовані до використання у першу чергу ВЧИТЕЛЯМ, які викладають в 11-класах закладів ЗСО, вчителям, викладачам, які здійснюють загальноосвітню підготовку в ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., учні яких складатимуть ДПА у форматі ЗНО: пройдіть тестування, з'ясуйте відповіді на проблемні запитання (якщо такі були), ознайомтесь із видами тестових завдань: завдання з вибором 1 відповіді із 4, завдання з вибором 1 відповіді із 5, завдання на встановлення відповідності, завдання на встановлення послідовності.

Перед кожним он-лайн тестуванням програма пише, із ЯКИХ видів завдань та в ЯКІЙ кількості складається НАБІР ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Читаємо УВАЖНО УМОВИ!!! Після проходження тестування можна отримати варіанти правильних відповідей у порівнянні зі своїми та побачити набрану кількість балів.

УВАГА !!! Он-лайн тестування пропонує НАБІР тестових завдань – це НЕ ФОРМАТ тестового зошита Сертифікаційної роботи!!! 

Усі завдання укладено за предметами, потім за розділами тощо. 
Тестові завдання можна копіювати (можна копіювати і правильні відповіді до них) та використовувати у навчальному процесі під час підготовки до ДПА та ЗНО. Успіхів вам, шановні відвідувачі даної теми на форумі !!!

ТЕМА № 3. ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році, є актуальною для працівників відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного підпорядкування, районних методичних кабінетів, вищих навчальних закладів І-ІІ р.а., професійно-технічних навчальних закладів, закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування, органів управління освітою в об’єднаних територіальних громадах Рівненщини, які відповідають за організацію та проведення процедур ЗНО, експертизи якості освіти та моніторингу якості освіти на місцях. Окрім того, що завжди надсилаємо на електронну пошту офіційного листа, будемо розміщувати повідомлення щодо проведення таких заходів на цьому форумі, прикріплюватиме необхідні інформаційно-методичні матеріали; повідомлення про заходи розміщуються на сайті.

Можна пропонувати теми для нарад, семінарів, лекцій, виступів, дискусій.

 ТЕМА № 4. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році

Дана тема буде висвітлювати всю необхідну інформацію щодо умов участі в пробному тестуванні, яке дає учням можливість психологічно адаптуватись до процедури, а це суттєво спрощує участь їх в процедурах основній сесії. Просимо максимально сприяти учням 11-х класів, студентам у реєстрації на пробне тестування, оскільки у 2020 році результати тестування основної сесії ЗНО з української мови та літератури (мова + твір), математики чи історії України (за вибором учасника) та ще 1 (одного) предмета будуть зараховуватись як ДПА за шкалою від 1 до 12 балів у закладах ЗСО, ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а.

ТЕМА № 5. ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а. Ця тема вміщує посилання на нормативно-правову базу Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання якості освіти, Управління освіти і науки Рівненської ОДА та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти про умови, терміни та формат проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, державної підсумкової атестації (далі – ДПА) випускників 11-х класів, студентів закладів загальної середньої освіти, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а. у формі ЗНО.

ТЕМА № 6. ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі.

Дана тема містить повідомлення про життя, творчу діяльність українських письменників. Формат матеріалу дозволяє відкрити для себе письменника таким, яким його не вивчають у шкільному курсі з української літератури.

Окрім цього в тему включені повідомлення про те, де можна знайти екранізацію тих художніх творів, які є в програмі з української мови та літератури ЗНО у 2020 році.

 

ТЕМА № 7. Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження якості освіти PISA-2021

У цій темі подаються відомості про підготовку до проведення в України, зокрема в Рівненській області, чергового міжнародного порівняльного дослідження якості освіти PISA-2021; про участь України в дослідженні.

У травні 2018 році заклади освіти Рівненщини долучились до проведення контрольного дослідження PISA-2018, тому актуальною буде залишатись і тема Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment), у якій ми повідомимо про результати дослідження, надамо для ознайомлення доступні аналітичні матеріали тощо.

Результати аналітики очікуємо у грудні 2020 року.

ТЕМА № 8. Експертиза якості освіти: апробація тестових завдань для наповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти,

Дана тема форуму повідомлятиме про заходи, спрямовані на проведення апробації тестових завдань для наповнення банку тестових завдань УЦОЯО. Участь в апробації будуть брати ті заклади освіти, які будуть визначені спільними наказами ЛРЦОЯО та УОН РОДА.

ТЕМА № 9. ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році

У цій темі буде вміщуватись актуальна інформація щодо проведення процедур вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО у 2020 році, що працюють в Україні з 2017 року.

З інформацією щодо вступних випробувань до магістратури в попередні роки – 2018, 2017 – можна також ознайомитись на загальному форумі.

ТЕМА № 10. Моніторинг якості освіти від УЦОЯО: СЕРТИФІКАЦІЯ педагогічних працівників

Дана тема буде актуальною для вчителів, викладачів. Тут продовжимо розміщувати відомості про проведення моніторингових досліджень якості освіти серед учителів, у тому числі он-лайн тестувань для вказаної категорії; питань, які стосуються сертифікації педагогічних працівників.

Буде розміщено матеріали щодо проведення першого ЗНО для вчителів у жовтні 2019 року.

ТЕМА № 11. МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ: національне моніторингове дослідження якості початкової освіти

Ця тема покликана інформувати освітян про умови, формат терміни проведення ІІ етапу вказаного вище дослідження.

Перший етап було проведено у 2019 році.

ТЕМА № 12. ЗНО для ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ із МОВИ НАВЧАННЯ (із 2020 року)

У цій темі будемо інформувати всіх зацікавлених осіб про умови, формат, особливості та терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання для студентів-іноземців, яке вперше відбудеться у 2020 році.

 

Окрім цих тем учні, вчителі можуть послуговуватись іншими офіційними електронними ресурсами, які допоможуть в отриманні інформації щодо умов, формату, термінів проведення процедур зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, зокрема сайтом Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/ та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти http://www.lv.testportal.gov.ua/, ресурсом PISA Ukraine, розміщеним на сайтів УЦОЯО http://pisa.testportal.gov.ua/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь