Відсвяткували Міжнародний день захисту дітей!

Дата: 03.06.2019 11:31

Міжнародний день захисту дітей відзначається в перший день літа. Свято нагадує про право юного покоління на щасливе дитинство, доступне навчання, можливість займатися улюбленою справою і в майбутньому стати чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітвори Немовицької сільської ради, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Від 29 травня до 1 червня в селах громади пройшли заходи з нагоди відзначення цього дня.

Найкращі учні шкіл в подарунок за свої старання у навчанні отримали в подарунок екскурсійну поїздку до м. Рівного. Спортсмени з Тинного і Немович здійснили велопробіг до с. Зносичі, де на шкільному подвір’ї на них чекали з вітальною програмою учні Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., з якими вони змогли позмагатися у силі та спритності. А на завершення дружніх змагань весело поспілкувалися за смачним столом.

Діти малювали на асфальті, змагалися в естафетах «Веселий експрес», грали в рухливі ігри, шукали «скарби», брали участь у шоу-програмі «Хто зверху?», танцювали у хореографічних шоу та співали у караоке.

Любителі історії змогли проїхатися пам’ятними місцями с. Немовичі, книгомани подорожували країною «Читландія».

Свято мало насичену програму, заходами охопили усі вікові категорії дітей. Вони отримали масу задоволення та позитивних емоцій.