Відбулася онлайн-конференція з Делятинською ОТГ

Дата: 29.05.2019 16:11

Школа лише тоді осередок виховання,

коли вона стала для дитини вогнищем

радісного, цікавого життя, що кличе до

знань, до науки

Василь Сухомлинський

У першокласників закінчився навчальний рік, який назавжди увійде в історію, бо був він першим роком, коли вчилися діти не так, як їхні батьки.

Першокласники в країні радіють завершенню навчального року. Ці діти та вчителі – першопрохідці, бо навчалися та вчили за стандартами нової української школи.

Реформа початкової школи стартувала 1 вересня 2018 р. Завдяки нововведенням, учні отримали більше особистого простору.

Що змінилося? Це те, що турбує все суспільство, зокрема і педагогічні колективи закладів освіти Немовицької сільської ради.

Як підсумок роботи міжшкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів закладів освіти Немовицької сільської ради 28 травня 2019 року на базі Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася онлайн-конференція з педагогічним колективом Делятинської сільської ради, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.

Учасники конференції обмінялися досвідом щодо реалізації Концепції Нової української школи на місцях, обговорили ряд важливих запитань:

І.  Наступність від дошкільної до початкової освіти.

ІІ.  Нова українська школа – новий зміст освіти.

1. Позитивні та проблемні питання НУШ в 1 класах.
  2. Адаптація першокласників в умовах НУШ.
  3. Реалізація мовно-літературної освітньої галузі в НУШ.
  4. Реалізація математичної освітньої галузі в НУШ.
  5. Інтеграція освітніх галузей у курсі Я досліджую світ.

ІІІ. Сучасний учитель як провідник змін в контексті Концепції нової української школи.

ІV. Модернізація змісту освіти у вимірі сьогодення: інтеграція та інтегроване навчання (бінарні заняття).

V. Інклюзивна освіта – соціальна модель устрою суспільства. Наступність від початкової до середньої освіти.

Підводячі підсумки онлайн-конференції, освітяни (Немовицької ОТГ та Делятинської ОТГ) і надалі працюватимуть над поєднанням питань оновлення школи і створення нового освітнього простору, впровадженням сучасних освітніх методик, програм, проектів.