Відбувся І етап конкурсу «Знай і люби свій край!»

Дата: 11.04.2019 11:58

Вже котрий рік поспіль, за доброю традицією, проводиться обласний конкурс «Знай і люби свій край», який покликаний підтримувати та розвивати декоративно-ужиткове і образотворче мистецтво, а також сприяти реалізації творчих задумів учнівської молоді.

Саме завдяки таким конкурсам відбувається залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, пробудження поваги до національної та культурної спадщини.

І етап щорічного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у Немовицькій сільській раді відбувся 10 квітня 2019 року. Участь у ньому взяли 33 учні закладів загальної середньої освіти віком від 8 до 16 років.

Журі конкурсу відібрало 14 робіт з різних напрямків мистецтва (плетіння, паперопластика, ткацтво, в'язання, народна лялька, м'яка іграшка, вироби з тіста, бісероплетіння, аплікація, вироби з соломи, вироби з природних матеріалів, декоративний розпис, графіка, живопис), які в подальшому братимуть участь у ІІ обласному етапі та будуть представлені на виставці.

Бажаємо перемоги юним обдаруванням Немовицької ОТГ та подальших творчих досягнень!