Значення біблії в житті людини

Дата: 11.04.2019 09:37

Біблія розкриває правду про Бога, вказує шлях до вічного життя, пояснює вічні проблеми гріха і страждань. Наше розуміння Слова Божого впливає на наші взаємини з Ним, а також на всі інші сфери нашого життя.

Біблія - це священна книга, у якій записано Божі одкровення для людини, отримані протягом багатьох тисячоліть. Вона дає нам заспокоєння в горі, рішення життєвих проблем, осуд гріха і духовну зрілість, яка так необхідна для подолання наших труднощів.

Дуже важливо, щоб Біблія мала авторитет у житті людини. З метою підвищення інтересу школярів до вивчення Біблії, виховання духовно-багатої та національно-свідомої особистості 6 квітня 2019 року відбувся обласний етап учнівської олімпіади «Знавці Біблії». Учениця 6 класу Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Гроц Ольга приймала участь у цій олімпіаді і зайняла почесне ІІ місце. Вітаємо Ольгу з хорошим результатом. Дякуємо за старання та знання! Бажаємо й надалі вивчати Біблію та зростати у Божій благодаті!