Відбулася нарада з керівниками закладів освіти та засідання Міжшкільної методичної ради

Дата: 20.03.2019 12:22

19 березня 2019 року на базі Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участю начальника відділу освіти, культури та з питань сімї, молоді та спорту Макриці Л.І. з наступним порядком денним:

1. Про організацію роботи щодо проведення санітарно-екологічного очищення та благоустрою територій закладів освіти. Участь закладів освіти Немовицької сільської ради у проведенні Всеукраїнської акція «За чисте довкілля».
  2. Про порядок та особливості організованого закінчення 2018/2019 навчального року. Про Порядок проведення державної підсумкової атестації (Наказ МОН № 1369 від 07.12.2018 року «Про затвердження Порядку Проведення державної підсумкової атестації»).
  3. Про забезпечення надійності та безпеки експлуатації, стан пожежної та техногенної безпеки на об’єктах закладів освіти.
  4. Проведення інструктажів з техніки безпеки з учасниками освітнього  процесу на час весняних канікул.
  5. Про проведення місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» та проведення 05 квітня 2019 року ранкової зарядки у закладах загальної середньої освіти Немовицької сільської ради.

Паралельно з нарадою пройшло IV засідання Міжшкільної методичної ради за таким планом:

1. Про стан організації інноваційної діяльності в Тинненській ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Про організацію інклюзивного навчання в Тинненській ЗОШ І-ІІІ ст.
  3. Про організацію з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
  4. Про аналіз програм факультативів, курсів за вибором закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради у 2018-2019 навчальному році.
  5. Про результативність участі закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради у XVI районному етапі конкурсу-ярмарку педагогічної творчості та результати ІІ районного етапу олімпіади «Юне обдарування – 2019».

За наслідками наради дано протокольні доручення для керівників закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради.