Вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня

Дата: 07.03.2019 08:42

З ледь відчутним весняним подихом наближаться до нас чудове жіноче свято – Міжнародний жіночий день 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без Вас, дорогі наші жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби Ви почувалися щасливими.

Бажаю Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у ваших оселях панують спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Зі святом Весни вас, дорогі жінки!

Немовицький сільський голова

Віктор Савчин