Команда Сарненського району в трійці призерів турніру юних хіміків

Дата: 11.10.2018 09:45

9 жовтня 2018 року у Рівненській області відбувся обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків. Турнір проведено Рівненським ОІППО на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11.

Цьогоріч в обласному етапі турніру взяли участь 8 команд (40 учнів 8 – 11 класів закладів освіти області).

Команди Дубровицького, Костопільського, Сарненського, Здолбунівського, Рокитнівського районів, Рівненського обласного наукового ліцею, Рівненської гімназії та Рівненського ПМЛ «Елітар» запропонували оригінальні рішення непростих наукових задач.

У ході інтелектуальних боїв команда Сарненського району зайняла високе III місце. До складу команди нашого району входили:

Шевчук Андрій, учень 11 класу Немовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Немовицької селищної ради Сарненського району.

Трищук Аннаучениця 9 класу Клесівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району;

Яковець Тетяна, учениця 10 класу Чудельської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сарненського району;

Яцків Катерина, учениця 11 класу Сарненського НВК «Школа-Колегіум» ім. Т. Шевченка;

Бортник Влада, учениця 9 класу Сарненської гімназії.

Команду підготували вчителі хімії, в тому числі вчитель Немовицької ЗОШ I-III ст. Вакулко Юлія Миколаївна.