Освітній форум "Впровадження Концепції Нової Української Школи в освітній простір Немовицької сільської ради"

Дата: 30.08.2018 12:21

28 серпня 2018 року на базі Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений освітній форум з теми "Впровадження Концепції Нової Української Школи в освітній простір Немовицької сільської ради". Мета форуму:

• створити середовище підтримки, вільної та дружньої взаємодії між педагогами в умовах впровадження Нової Української Школи;
  • залучити педагогів з різних шкіл громади для обміну досвідом та напрацювання нових ідей;
  • надати педагогам практичні інструменти та нові ідеї.

Практична частина форуму включила роботу педагогічних студій, де керівники методичних об’єднань міжшкільної методичної ради разом з  педагогами закладів освіти Немовицької сільської ради розглянули  актуальні освітні питання та визначили пріоритетні напрямки роботи на 2018/2019 навчальний рік в умовах Нової Української Школи. «Маленькими кроками до великих змін», - такими словами  розпочала роботу освітнього форуму начальник відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради Макриця Людмила Іванівна.   Під час форуму обговорювалися питання реалізації засад Нової Української Школи, створення нового освітнього середовища в закладах освіти, реалізації Державного стандарту початкової освіти, готовності вчителів до роботи в умовах Нової Української Школи та співпраці з батьками, громадськістю.

Із вітальним словом до освітян звернувся голова  Немовицької сільської ради Віктор Макарович Савчин, який нагородив та відзначив досягнення педагогічних працівників, окреслила пріоритетні напрямки розвитку освіти об’єднаної громади на 2018-2019 навчальний рік.

Фотографії >>