,,Гаряча лінія” з питань захисту прав споживачів

Дата: 05.07.2018 08:44

З метою забезпечення ефективного реагування на звернення та скарги з питань захисту прав споживачів розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 05 березня 2018 року № 159 створено на базі Рівненського обласного контактного центру консультаційно-інформаційну службу ,,гаряча лінія” з питань захисту прав споживачів (телефонний номер ,,гарячої лінії” 0800500078, адреса електронної пошти 400800@ukr.net).

До уваги суб'єктів господарювання, які реалізують алкогольні напої!

24.04.18 набрав чинності ЗУ від 22.03.18 № 2376-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових» яким внесено зміни до ст. 153 ЗУ від 19.12.1995 року №481/95-ВР „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (із змінами та доповненнями) (далі – Закон№481) щодо надання: сільським, селищним та міськім радам в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці встановлювати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений рішенням таких органів час доби.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації