Відбулися урочистості з нагоди Дня медика!

Дата: 18.06.2018 11:24

15 червня 2018 року  спільними зусиллями всіх закладів культури Немовицької сільської ради був проведений святковий концерт до Дня медика, який за доброю традицією відзначається у третю неділю червня. Місцем проведення заходу обрали Немовицький будинок культури, який цього дня зібрав у своїх стінах всю медичну галузь об'єднаної територіальної громади.

На винуватців свята чекало чимало музичних та танцювальних номерів. Розпочався концерт з виступу ведучих, після чого заслухали вітальні слова Немовицького сільського голови Савчина Віктора Макаровича., який в ході концерту нагородив грамотами за віддану працю та професіоналізм наступних медиків Немовицької сільської ради:

- АЗПСМ Тинненської дільниці: Онісковець Галину Карпівну; Корінець Ніну Іванівну; Кононову Любов Михайлівну;

- ФАП с. Тинне: Вечорко Ольгу Данилівну;

- ФАП с. Зносичі: Вакулко Ольгу Олександрівну;

- АЗПСМ Немовицької дільниці: Свиридову Олену Станіславівну; Трофимець Ніну Кіндратівну; Онисковець Зінаїду Іванівну;

- ФАП с. Катеринівка: Кичан Тетяну Федорівну.

В проміжках між нагородженням присутні насолодилися виступами народних аматорських вокальних ансамблів, вокальними та хореографічними номерами працівників культури. Не обійшлося і без привітань старост с. Зносичі Кичана Олександра Івановича та с. Тинне Трохимця Олександра Петровича, а також голови постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Зубчинської О.Г. Закінчився концерт фінальною піснею «За столом збирається родина», яка була чудовим завершенням свята та символом об'єднання всієї медицини нашого краю.