До 16 липня встигніть оновити дані військовозобов`язаних

Дата: 09.07.2024 15:10

Нагадуємо, в Україні від 18 травня 2024 року набув чинності новий закон про мобілізацію. Він передбачає, що військовозобов’язані громадяни протягом 60 днів мають оновити свої облікові дані: з 18 травня до 16 липня 2024 року.

Для отримання цієї послуги у ЦНАП  необхідно мати паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків, актуальний номер телефону, адресу електронної пошти (за наявності).

Як оновити дані у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Немовицької сільської ради:

- прийдіть до ЦНАП та надайте актуальні дані про себе;

- адміністратор внесе дані в електронну систему. Ця інформація автоматично підтягується в реєстр "Оберіг";

- заявник отримає військово-обліковий документ із QR-кодом.

Важливо знати:

Індивідуальний номер, який відображений в застосунку "Резерв+" або у Витягу з ЦНАП (а з 18 червня Військово-облікового документу з QR-кодом) та у військовому квитку є унікальним. Саме за цим номером ідентифікують військовозобов'язаного.

За вашим бажанням адміністратор надішле PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або одразу роздрукує його. Він має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі, тож вибирайте для себе, який варіант зручніший.

Якщо раніше отримували витяг із печаткою та підписом про уточнення даних, зможете повторно звернутися до ЦНАПу та отримати новий із QR-кодом. Документ дійсний 1 рік з моменту формування.

Уточнення військово-облікових даних та отримання документа з QR-кодом у ЦНАПі в середньому триває до 15 хвилин.

Відділ «ЦНАП» Немовицької сільської ради  знаходиться за адресою: с. Немовичі, вул.Центральна, 4.

Графік роботи Відділ «ЦНАП» Немовицької сільської ради  з понеділка по п'ятницю: 8:30-16:30.