Звіт про проведене громадське обговорення щодо перейменування вулиць населених пунктів громади

Дата: 23.05.2023 15:29

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць та провулків населених пунктів Немовицької територіальної громади, а саме сіл Немовичі, Тинне, Зносичі та Катеринівка, та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання, на виконання розпорядження сільського голови від 22.03.2023 №48-од «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території Немовицької сільської ради», відповідно до ч. 4 ст. 1, ч. 5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 898 від 24 жовтня 2012 р., на офіційному веб-сайті Немовицької сільської територіальної громади – https://nemovycka-gromada.gov.ua/ було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Немовицької сільської територіальної громади.

Згідно даного інформаційного повідомлення з 22 березня по 22 травня 2023 р. включно приймалися зауваження та пропозиції громадян з питання перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Немовицької сільської територіальної громади.

Організатор громадського обговорення – Немовицька сільська рада.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення:

перейменування вулиць згідно таблиці:

Назва вулиці

село Катеринівка

Ткача

Миру

В обговоренні взяли участь жителі Немовицької сільської територіальної громади.

Обговорення проводилось у формі електронних консультацій з використанням офіційного веб-сайту Немовицької сільської ради та соціальних мереж протягом 2-х місяців з 22 березня 2023 року по 22 травня 2023 року включно. Пропозиції (зауваження) подавалися протягом 2-х місяців у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, шляхом надсилання листів на поштову адресу: 34540, Рівненська область, Сарненський район, с. Немовичі, вул.. Центральна, 4; на електронну адресу: nemovychi_investycij@ukr.net; а також на офіційному веб-сайті(з лівої сторони «ПОСАДОВІ ОСОБИ» написати звернення), чи усній на особистому прийомі за адресою: 34540, Рівненська область, Сарненський район, с.Немовичі, вул.. Центральна, 4.

Юридичні особи подавали пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструвались і не розглядались.

Під час проведення вищезазначених заходів надійшли наступні пропозиції:

1. від Іванни Галах щодо перейменування вулиці Терешкової в с.Немовичі на вулицю Святослава Токарчука;

2. від Олександра Стельмаха щодо перейменування вулиці Терешкової в с.Немовичі на вулицю Святослава Токарчука, вулиці 8 Березня в с.Немовичі на вулицю Олександра Томчука, вулиці 1 Травня в с.Немовичі на вулицю Перемоги;

3. від Віктора Мельника щодо перейменування вулиці 1 Травня в с.Тинне на вулицю Європейську.

Щодо інших найменувань вулиць протягом терміну обговорення пропозицій та зауважень до сільської ради не надходило.

Рішення щодо перейменування вулиць буде розглянуте на черговому засіданні сесії Немовицької сільської ради.